Blade and Soul Amerika – EU versiyonu


94

Bir senede anca bitebilen betasının ardından Çin’de kullanıcılarla buluşan Blade and Soul’un Avrupa ülkelerine de geleceği açıklandı. Oyunun iyi tepki alması üzerine Avrupa’ya da götürülmesini ön gördüklerini belirten yöneticiler resmi siteleri üzerinden açıklamalarda bulundu.

Oyunun Avrupa ve Amerika için resmi sitesini aşağıdan görebilirsiniz yalnız belirtmeliyiz ki oyunun batıya ne zaman geleceği hakkında bir tarih açıklaması yapılmış değil. Bir de yayımlanan video var. O videoya da göz attığımızda oyun grafiklerinin basit ama içerik ve karakter bakımından zengin olduğunu gözlemleyebiliriz. Siz de şimdiden ön kayıt yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayınız.

Blade and Soul eu – us internet sitesi


admin

11 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Blade and Soul avrupa için daha çıkmadı kerem kardeş çin serverine girebilirsin ama çok lag var 😀

  2. selam oyun süper ama çin server da çok kötü olmuyo sabırsızlıkla eu versiyonunu bekliyoruz 😀

  3. Şu anlık rus pvp serveri var arkadaşlar googleden blade and soulun bi türk sitesi olucak oradan paylaşıyorlar. Lagsız bugsuz full ingilizce oyun sunuyor. O değilde şu bu gün gelicek diyoruz hala gelmedi bu ncsoft iyice abaarttı bu erteleme işini. Oyunun fanlarını kaybediyorlar haberleri yok. Desert online çıktı bns ye bin basıcak tarzda bir oyun. O oyundan önce çıkarırsalar iyi…