Borderlands 2’den 100 bin dolarlık yarışma


102

Borderlands 2

Gearbox tarafından geliştirilen ve türünün en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen Borderlands 2 için oyuncuları heyecanlandıracak muhteşem bir açıklama geldi. Yapımcı firma yaptığı açıklamada 100 bin dolarlık bir yarışmanın startını yakında vereceklerini duyururken oyuncularda hazırlıklar şimdiden başladı. Peki yarışmanın konsepti ne olacak ve tabi ki hediye nasıl olacak? İşte detaylar aşağıda!

“Borderlands 2 $100,000 Loot Hunt Sweepstakes!” adlı bu yarışmada para ödülü de dahil bir çok güzel ödüle erişme imkanımız olacak. Şey aslında çoğunlukla Amerika’da yaşayanların böyle bir imkanı olacak. Ama hemen ümitsizliğe kapılmayın ve okumaya devam edin.

Önümüzdeki haftalarda start alacak yarışmada Pandora’nın en çılgın silahları garip yerlerde çıkmaya başlayacak. Misal Gwen’s Head silahı Knuckle Dragger’dan düşecek.

Bu tarz özel silahları aldıktan sonra Community Goals adlı bir olayın parçası olacaksınız. Temel olarak Community Goal sizden özel türde düşmanları o günün özel silahı ile avlamanızı isteyecek. Eğer günlük görevinizde yeteri kadar düşman öldürürseniz hafta sonunda Community Reward ödülünü açacaksınız.

Toplamda 100,000 dolarlık ödüllerin olduğu bu yarışmada PS Vita, Turtle Beach kulaklık, Nvida Shield ve GTX 660 Ti ekran kartı ile 2K Lifetime Steam Key gibi seçenekler var. Bunun yanında 5000, 10.000, 15.000 ve 20.000 dolarlık haftalık para ödülü de mevcut.”

Yarışmaya katılmak için Bordelands 2 sayfasına üye olup kayıt yapılması gerekli. Kurallar henüz açıklanmadı ancak videonun YouTube sayfasında 2K Games’in yaptığı açıklamada “Para ve fiziksel ödüller sadece Amerika’da yaşayanlara olsa da oyun içi ödüller uluslararası şekilde dağıtılacak” deniyor. Üstelik bunun için kayıt yapmanızda da gerek yokmuş. Tek yapmanız gerken 11 Ekim’de siteyi ziyaret etmek, lakin orada yaşayan bir yakınınız var ise o zaman fiziksel ödüller için de şansınızı deneyin deriz.

11 Ekim’de siteyi ziyaret etmeyi unutmayın. Yarışma için bir de fragman yayımlanmış.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir