Call of Duty: Strike Team yüzünü gösterdi


102

Call of Duty Strike Team

İlk kez dün tanıtılan Call of Duty’nin yeni mobil oyunu Call of Duty: Strike Team’den ilk video geldi. Tanıtımının üzerinden bir gün geçtikten sonra oyun için yeni bir basın bülteni ve fragman yayımlayan yöneticiler oyun hakkında birçok açıklamada bulundular. Call of Duty: Strike Team sadece Apple için geliştiriliyor, yani sadece iPod Touch, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilecek. Android için çıkma konusunda şu ana kadar bir bilgi verilmiş değil, ancak böyle bir şey beklenmiyor. Multiplayer olarak da oynanabilecek olan oyun 4 kişiye kadar destek veriyor. Oyun hem birinci gözden hem de kuş bakışı gözünden oynanabilecek. Ayrıca gelen bilgilere göre taktik anlayışı da iOS’ta yer alan diğer savaş oyunlarına göre çok daha gelişmiş; bir CoD klasiği.

Şimdi sizlere Call of Duty: Strike Team için yayımlanmış olan fragmanı, ondan sonra da Activision’ın bizlere gönderdiği basın bültenini yayımlayalım. Birinci ağızdan açıklamalar bulunuyor ve mutlaka okumanızı öneriyoruz. İşte Call of Duty: Strike Team trailerı, bol keyifli seyirler.“Call of Duty hayranları iPhone, iPad ve iPod touch için özel olarak hazırlanan Call of Duty: Strike Team ile aksiyonu yanlarında taşıyabilecekler. Mobile ve tablet ekran mekanikleri için optimize edilen Call of Duty: Strike Team oyunu farklı şekillerde oynamanızı sağlayacak: oyuncular dört kişiye kadar, sıkı eğitimli, kişiselleştirilebilir yetenek ve ekipmanlara sahip Strike Team üyelerinden oluşan bir mangayı kontrol ederken ister klasik birinci şahıs perspektifinden aksiyona katılabilecek, ister kuşbakışı üçüncü şahıs perspektifine geçebilecek ve böylece hem savaş aksiyonunu, hem de taktik karar verme aşamasını yaşamış olacaklar.

Call of Duty: Strike Team Activision’ın yeni mobil geliştirme stüdyosu, Rockstar London’dan Mark Washbrook ve Rockstar Leeds efsanesi Gordon Hall’un başını çektiği The Blast Furnace™’in ilk Call of Duty oyunu olma unvanını taşıyor.

Call of Duty: Strike Team

“Call of Duty: Strike Team, Call of Duty dünyasındaki başka hiçbir şeye benzemeyen bir tek kişilik deneyim sunacak ve hareket veya seyahat halindeki oyunculara hitap edecek,” diyor The Blast Furnace Stüdyo Şefi Mark Washbrook. “Call of Duty: Strike Team ile oyunculara ister birinci şahıs, ister üçüncü şahıs perspektifinden oynama ve bunlar arasında istedikleri gibi geçiş yapabilme imkanı vererek oyunu diledikleri şekilde oynamalarını sağlıyor ve bu sayede yeni bir eğlencenin kapılarını açıyoruz.”

Call of Duty: Strike Team epik, sinematik Call of Duty anlarıyla dolu yeni, hikaye tabanlı tek kişilik sefere ek olarak tek kişilik Hayatta Kalma moduna da sahip olacak ve serinin silah, perk, rütbe ve prestij seviyelerinin çoğunu da içerecek. Oyun liderlik tabloları sayesinde oyuncuların ailelerine, arkadaşlarına ve diğer oyunculara karşı mücadele etmesini de sağlayacak. Ayrıca Call of Duty hesabına sahip olan oyuncular hesaplarına giriş yaparak Call of Duty: Strike Team için özel oyun içi bonuslar da kazanabilecekler. Oyuncular Call of Duty hesaplarını internet üzerinden ücretsiz olarak açabilirler.

Activision Blizzard’ın sahibi olduğu tarafından yayınlanan ve merkezi Leeds, U.K.’de bulunan The Blast Furnace tarafından geliştirilen Call of Duty: Strike Team, iPhone, iPad, and iPod touch için App Store’dan $6.99 karşılığında satın alınabilir. Call of Duty: Strike Team önümüzdeki aylarda Android cihazlar için de çıkacak.”


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir