Casper Bilgisayar Modelleri


84

Aradığınız bilgisayar modellerinin en uygun fiyatlar ile satışını gerçekleştiren Casper işlemcisi ve hızı ile teknolojide farkındalık yaratmaktadır. Masaüstü veya laptop bilgisayar satın almak için yeni nesil Core işlemciye sahip bilgisayarları inceleyebilirsiniz.

Casper Bilgisayar Modelleri

Casper Nirvana X400 

11. nesil Casper Nirvana bilgisayar Core işlemcisi ile yenilenmiştir. 180 derece açılabilen diz üstü kullanabileceğiniz bilgisayar verimi yüksek iş alanları için yenilenmiştir. Çekirdek performansı bütün zorluklar ile başa çıkabilir. Casper Nirvana X400 1.24 kg ağırlığına sahip ultra hafif bir bilgisayardır. 19.4 mm incelikteki diz üstü bilgisayarınızı istediğiniz yere taşıyabilir ve kullanabilirsiniz. Mobil aktivitelerde kolayca yanınızda taşıyabilir işlerinizi her yerde rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Casper Nirvana C500 

Mobil uzmanlık ve modern tasarımı birleştiren 11. Nesil işlemciye sahip diz üstü bilgisayar her durumda maksimum üretim ve mobil kullanım sağlamak için üretilmiştir. 19.8 mm kalınlığa sahip 1.8 kg ağırlığı bulunan Casper Nirvana C500 istediğiniz yere diz üstü bilgisayarınızı taşımanızı ve işlerinizi bulunduğunuz yerden tamamlamanızı desteklet nitelikte tasarlanmıştır. Bilgisayarınızı satın alırken özelleştir sekmesinden işlemcisini, iletişim sistemini, Ram ve ekran kartı gibi özelliklerini verilen kategoriler içinden seçebilir kendiniz için en uygun olan dizüstü bilgisayarı oluşturabilirsiniz.

Casper Nirvana N200

Masa üstü bilgisayarların kabusu olan yüksek sek sorunu Casper Nirvana N200 ile ortadan kaldırılmıştır. Üstün özellikte sessiz kullanımı, aşırı kullanımda soğutma özelliğinin aktifleştirilmesi, geliştirilen hava akımı sistemi sayesinde her yerde sessiz bir kullanım ve sistem soğutması sağlayacaktır. Keyifle çalışarak işlerinizi sessiz bir ortamda kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Depolama fonksiyonları M2 NVMe ve HDD güncel teknoloji ve kapsamlı bir depolama aracı olarak bilgisayarınızın aşırı hızlı kullanım sağlamasına olanak tanır.

Casper Nirvana F500

Yüksek performans, şık tasarım ve güçlü donanımları ile her zaman her yerde kullanabileceğiniz bir bilgisayardır. Ağırlığı 1.7 kg olup istediğiniz yere taşıyabilmeniz için oldukça kullanışlı bir üründür. Casper Nirvana F500 metalik gri rengi ile şık bir tasarıma sahiptir. Güçlü bir form ve modern dizayn kullanılmıştır. Uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Gözlerinizi yormayan ekran ışığı, full çözünürlüğü ve IPS teknolojisi ile bir arada ultra kaliteli kullanım sağlar.

Casper Nirvana C600 

İşiniz gereği sürekli yer değiştirmeniz gerekiyorsa ve bilgisayarınız bunun için uygun değilse Casper Nirvana C600 tam size göre. Mobil olarak istediğiniz her yere taşıyabileceğiniz 1.8 kg ağırlığına sahip diz üstü bilgisayar üretkenliğinizi artırmanızı sağlayacaktır. Intel 11.nesil işlemcisi ile Casper dizüstü bilgisayarların yenilenmesini sağlamıştır. Bilgisayarın 19.8 mm inceliği şık ve profesyonel bir tasarımın kanıtıdır. Ekran kartında gözleriniz için uyumlu teknoloji kullanılmış çalışırken zamanınızın kalitesini artıracak bir özellik oluşturulmuştur. Bilgisayarınızı yenilemenin zamanı geldiyse güçlü işlemci ve uygun fiyatlara sahip bilgisayarları https://www.casper.com.tr/ adresinde bulabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir