Cat Evolution – Cute Kitty Collecting Game


101

Cat Evolution oyunu Android ve iOS işletim sistemine indirilerek oynanabilen uygulamalar arasında yer alıyor. Bağımlılık yaratan, seviye atlamak için kedilerin çoğaltılması gereken bir oyun özelliğine sahiptir. Yeni kediler satın alabilir ve bu kedilerin aynı türlerini birleştirerek, mobil uygulama ile bir üst türü elde edebilirsiniz.

Cat Evolution Nasıl Oynanır?

Cat Evolution mobil oyunu oynanması için, Play Store veya App Store ile indirilmesi gereken bir yapıya sahiptir. Genel uygulama kuralları ve şartları gereği, yapılacak olan faaliyetlerin tamamı oyun içerisindeki birleştirme kuralına uygun olması gerekiyor. Kedileri aynı türleriyle birleştirebilir, daha üst düzey bir kedi elde edebilirsiniz.

Her seferinde iki adet kedinin birleştirilmesi sonucunda üst seviyeye ulaşılması mümkün oluyor. Onlarca adet kedi türü bulunması, her yeni türde çok daha fazla puan kazandırıyor olması, elde edilecek kedi türlerinin de her zaman için artmasını sağlıyor. Bağımlılık yaratan oyunlardan bir tanesi olan Cat Evolution – Cute kitty oyununda kedilerin artırılmasıyla birlikte yeni haritalara geçiş de mümkün oluyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir