Davet Çok, Elbisem Yok Yeni Sezon Gelinlikler


103

Davetcokelbisemyok, DCEY olarak tanınan online giyim sitesidir. Burada vücut tipinize ve davet konusuna uygun çeşitli alternatifleri bulabilirsiniz. Eşsiz elbise koleksiyonları hem kiralık hem de satılık olarak sizlere sunulmaktadır. Her beden ve tarzda gelinliklere de yer veren siteden istediğiniz modeli kısa sürede bulursunuz.  

Emery Gelinlik

Emery Gelinlik en az 4 gün için kiralanabilen çok hoş bir modeldir. Yeni sezon koleksiyonundan olan bu gelinlik daha çok hoş bir elbise formundadır. Uzun kollu gelinliğin omuzları düşüktür. Kuru temizleme yapılabilen modelin göğüs kısmında hoş bir tül detayı vardır. Çok hafif bir kuyruğu olan bu gelinlik modelini uzun bir duvakla tamamlayabilirsiniz.

Daı Weddıng

Daı Weddıng gelinlik 4 gün için kiralanabilir. 34 beden olan bu gelinlik balık modeldir. Hemen her sezonda yer alan balık model gelinliklere talep oldukça fazladır. Bu gelinlik modelinde transparan göğüs kısmı, ince askılar ile işlemeler bulunur. Beyaz renk olan gelinlik çok hoş ve zariftir.

Sietla Gelinlik

Sietla Gelinlik A kesim, yarı şeffaf korseli, uzun kuyruklu bir modeldir. Üzerinde ışıltılar olan tasarımın sırtında bağcıklar vardır ve omuzları açıktır. Uzun bir duvakla tamamlanabilen gelinlikle saçlarınızı topuz yapabilir ya da açık bırakabilirsiniz. 36 beden olan bu gelinliği 4- 8- 12 gün süreyle kiralayabilirsiniz. Vücudunuza uyan bu gelinlikle en özel gününüzde ışıltınızla göz kamaştırırsınız.

Nicole Milano Gelinlik

Nicole Milano Gelinlik, en mutlu gününüzde oldukça güzel hissetmenizi sağlar. Düşük omuzları olan modelde katlı kesim tüller vardır. Yakası kalp kesim, üstü nakış işlemeleriyle kaplı model beyaz renk ve polyester kumaştır. Hafif bir kuyruğu olan gelinliğin üzerine istediğiniz saç modelini yaptırabilirsiniz.

DCEY markası ile istediğiniz modelde bir gelinliği mutlaka bulabilirsiniz. Her zaman en yeni modelleri sunan marka bu sezonda eşsiz gelinlik tasarımlarıyla gelinlerin en mutlu gününde yanında yer alıyor. İstediğiniz modelde gelinlik olup olmadığını görmek için https://www.davetcokelbisemyok.com/tr/ göz atın.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir