Dead Island 2 Oynanma Videosu İnternete Sızdırıldı


112

Dead Island oyunu pek çok kişi tarafından sevilen bir oyundur. Birincisini çıkaran oyun sevilmiş ve çok fazla indirilmişti. Deep Silver firması tarafından çıkarılan oyun PC, XBOX 360 ve PS 3 için indirilip oynanabiliyor. Oyunun amacı bir virüs salgını sebebi ile hastalanıp zombiye dönen insanlardan korunma, hayata kalma oyunudur. Oyunda kendi silahını yapabilme imkânı da bulunur. Hayali şekilde oluşturulan Banoi adası bu oyunun mekân yeridir.

Bu kadar çok sevilip indirilen, Techland Polska tarafından geliştirilen oyun devamını da getireceklerdi. İkincisi de çıkartmak isteyen oyunun kurucuları yaşadıkları aksilikler sebebi ile bu çıkarma işlemini ertelemişti. Erteleme haberlerine rağmen özellikle mobil uygulamalar ile oynanan oyun görüntüsü gelişmiş ve kalitesi artmış şekilde bekleniyor.

Sızdırılan Doğru Oyun Olduğu Kesin Değil

Reddit kullanıcısı Casefam sızdırlan oyun görüntülerinin daha önce çekildiğini söylüyor Çekilen zaman ise 19 Haziran 2015 olduğunu vurguluyor. Bu konuda bu yüzden sızdırılan oyunun tam olarak doğru olduğunu kesin belirtmiyoruz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir