Deko Pasaj Sandalye Masalar


84

Deko Pasaj Sandalye Masalar oldukça şık ve tarih kokuyor. Görmek için bu fırsatları kaçırma. Site platformu; hem ürün satmak hem de almak için kolaylık sunuyor. Bu sayede aynı anda iki şansı da yakalayarak satıcı ve alıcı konumuna ulaştırıyor.

Antika torna işcilikli hazeranlı 5 sandalye

dekopasaj.com mükemmel işçiliklere sahip sandalyeleri gördünüz mü?

Antika torna işcilikli hazeranlı 5 sandalye, kahverengi renge sahip ahşap modeldir. Ürün antika değerinde olup; torna işçiliği ile imal edilmiş detaylara sahiptir. Ürünün;

  • Sırt dayama kısmı hazeran ile el örme işçiliği ile
  • Ayak ile kenarlık kısımları torna işçilik ile
  • Sırt üst kısımdaki kemerli eğimli işçilik ile

Bezenmiş hoş ve şık bir modeldir. Ürün boyutları ise oturma alan yüksekliği 46 cm; derinlik 47 cm sandalyenin komple yüksekliği ise 109 cm olarak tasarlanmıştır.

365 mebelsa aksesuar leydi hasırlı hazeran sandalye

dekopasaj.com hazeran işçilikli berjerler sunan platform; evinizi güzelleştirecek.

365 mebelsa aksesuar leydi hasırlı hazeran sandalye, sade ve şık bir model olarak imal edilmiştir. Ürünün sırt yaslama kısımları hasır hazeran işçilik ile imal edilmiştir. Ahşam malzeme kullanılan model; açık kahverengi tonlara sahiptir. Dayanıklı bir ürün olup yeni gibidir. Ürünün eni 52 cm, toplam yüksekliği 78 cm ve derinliği ise 56 cm olarak imal olmuştur.

13 mebelsa aksesuar mudo yemek masası & hasırlı hazeran sandalye takımı

dekopasaj.com ahşabın ahenkleri ile karşınıza muhteşem ürünler sunar.

13 mebelsa aksesuar mudo yemek masası & hasırlı hazeran sandalye takımı, ahşam malzemeler ile imal edilmiştir. Koyu kahverengi tahta rengi kullanışmış model; masa ve sandalye takımı olarak karşınıza çıkar. Ürün masa kenarlara kalın olarak modellenmiş olup şeritler ile de detaylandırılmıştır. Ayak kısımları ise sandalye grubu ön ayakları ile aynı şekilde modellenmiş ve kavisli şekilde yer alır. Sandalyelerin sırt dayama kısımları ise hazerfan model olarak üretilmiştir. Ürün yeni gibidir.

75 mebelsa aksesuar raflı rustik çalışma masası 4318

dekopasaj.com Bu rustik masa sayesinde; bulundukları ortama otantik bir hava gelecek.

75 mebelsa aksesuar raflı rustik çalışma masası 4318, çok şık bir model olarak imal edilmiştir. Bu bakımdan mutlaka görmelisin, bizden demesi! Ürün; ahşap malzeme ile imal edilmiş olup; yeni gibidir. Eni 110 cm olan ürünün boyu 102 cm kadardır. Derinlik kısmı ise 69 cm olarak model verilmiştir. Ürün çekmece yan kısımları; ayak ve ayakların bağlı olduğu kısımlar şık şekilde tasarlanmıştır.  Masa üstünün arka kısmının tamamında ufak bir dolap ve çekmece bölümleri bulunur. Masa bölümünün ön kısmında ise çekmece detayı verilmiş hoş bir çalışma masasıdır. Ayakları kavisli şekilde bir duruş sağlanan modelde, çekmece kulpları ise hoş bir hava katar.

49 mebelsa aksesuar açılır yemek masası takımı

dekopasaj.com platformda sunulan eşsiz güzellikteki ürünlere mutlaka göz atmalısınız. Site ya alıcı ya satıcı olmanızı sağlayarak size yardımcı olacak.

49 mebelsa aksesuar açılır yemek masası takımı, ile yemeklerinizi yerken otantik havası ile de keyfi yudumlarsınız. Ürün ahşam malzeme kullanılarak imal edilmiştir. Masa ve sandalye takım olup, birbiri ile uyumlu bir modele sahiptir. Masa eni 140 cm olarak tasarlanmış ve boyu ise 79 cm olarak belirlenmiştir. Ürün, koyu kahverengi görünümdedir.

dekopasaj.com ile kullanmadığınız ya da geçmişten gelen antika eşyalarınızı satarken; yenilerine de yer açabilirsiniz.

 


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir