Dishonored 2 çıkış tarihi


86

dishonored_2

Yakın zamanın en başarılı oyunlarını sayacak olsaydık bunların arasında kesinlikle Dishonored da yer alırdı. RPG macera oyunu hem grafik kalitesi hem de sürükleyici senaryosuyla oyuncuların ve yorumcuların fazlasıyla hoşuna giderken geliştirici firma Bethesda Studios da mutlaka oyunun ikincisini geliştirmeye başlamıştır. Geçtiğimiz aylarda oyunun ikincisinin geleceği yönünde iddialar internette dolaşıyordu, ancak ondan sonra pek de elle tutulabilir bir bilgi gelmedi elimize. Ancak şimdi görüyoruz ki Dishonored 2 çıkış tarihi neredeyse kesinlik kazandı.

Geçtiğimiz mart ayında, Dishonored 2: Darkness of Tyvia isimli yeni bir oyunun yapım aşamasında olduğuna dair dedikodular yayılmıştı. O günden itibaren yeni oyun hakkında hiçbir bilgi sızdırılmamıştı ancak bugün itibariyle yeni Dishonored ile ilgili dedikodular oyun piyasasına yayıldı.

Sızdırılan dedikodulara göre Dishonored 2’de farklı bir ana kahramanla karşılaşacağız. Ayrıca yeni oyun, ilk Dishonored’ın ilerisindeki bir tarihte geçeceği de belirtilenler arasında. Son olarak dedikodulara göre Dishonored 2: Darkness of Tyvia; PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirilmekte ve 2015 yılının Kasım ayında oyuncularla buluşacak.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir