Dota 2 Oyunu İncelemesi


81

Birbirinden farklı oyun seçenekleri içerisinde Dota 2 her zaman popülerliğini korur. Son yılların en çok tercih edilen uygulamalarından bir tanesi haline gelmiştir.  Savaş arenası temasına sahip olan oyunda, rakiplerinize karşı başarı sağlamanız önem taşır. Ücretsiz bir uygulama olduğundan dolayı katılım sırasında herhangi bir para ödemenize gerek yoktur.

Çevrimiçi çok kullanıcılı bir oyun olduğundan dolayı her zaman rakiplere karşı başarı sağlamak gerekir. Scourge ve Sentinel olmak üzere iki farklı grup vardır. Rakiplerin birbirlerine karşı başarı elde edebilmeleri için doğru hamleler yapmaları önemlidir. Görüntü ve ses kalitesi yüksek olduğundan dolayı gerçek bir deneyim yaşama fırsatınız oluşur.

Oyunun tüm versiyonları yeni Icefrog firması tarafından gerçekleştirilmektedir. Bozukluklar düzeltildiği gibi aynı zamanda oyun kuralları da daha basit hale getirilmiştir. Dota 2 de diğerlerinden farklı olarak yeni kahramanlar eklenmiştir.

Aynı zamanda güncellenen oyun içerisinde oyun mekanikleri ve grafiklerde daha avantajlı hale getirilmiştir. Düzenli giriş yapmanız halinde tüm şartları ve kuralları öğrenmeniz daha da basit hale gelir.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir