En İyi Hikayeye Sahip Oyunlar


87

Bilgisayar oyunu oynarken, kendinizi güzel bir atmosferin ve hikayenin içinde bulmak istersiniz. Bunun için her zaman bilgisayar oyunlarının hikayesi ve bizi içine aldığı dünya önemlidir. En iyi hikayeye sahip oyunlar, bitti zaman üzüldüğümüz oyunlardan olabiliyor. Ama oyun sektörünün ilerlemesiyle birlikte, artık birçok yeni hikayenin yolculuğuna çıkabiliyoruz.

En İyi 5 Hikaye

Fantastik ve bilimkurgu oyunlarının en güzel taraflarından biri de hayal gücünün doruklarda olduğu anlar yaşatmasıdır. The Witcher üçleme serisi oyunda birçok şeyle etkileşim yaşayabiliyor hatta at bile sürüyorsunuz. İkinci olarak Last Of Us oyunu da bir virüsün dünyayı ele geçirmesi sonucunda, karakterlerin ilginç hikayesiyle tanışıyoruz.

Beyond: Two Souls oyunuyla da bir an önce tanışmalısınız. Holywood’un başarılı oyuncusu Ellen Page’nin canlandırdığı Page karakterinin hikayesine tanık olduğumuz oyun. Aiden adında doğaüstü bir varlığın ele geçirdiği Page’nin hikayesi de hayal gücünün kapılarını açıyor. Ve Yunan mitolojisini sevenler için heyecanlı ve maceralı olan God Of War serisi de oynarken zevk alacağınız oyunlar arasında.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir