En Kolay Online Oyunlar


80

Online Oyunla Hakkında Birkaç Şey!

 Neden Online Oyunlar

Aslında oynanabilirlik olarak eskiden çokta tercih edilmeyebilirdi online oyunlar. Fakat teknolojinin gelişimi ile her eve giren internet sayesinde artık en kolay online oyunlar çok büyük bir şekilde oynanmaya başladı. Yapacağınız birkaç işlem ve karakter yaratma ile sizde online dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Peki, Neler Oynanıyor?

En çok oynananlar arasında MMO, MMORPG oyunları en kolay online oyunlar arasında tercih edilenler arasında karşımıza çıkıyor. Karakter yaratıp, o dünyaya girip karakteriniz gelişinceye kadar türlü savaşlar ve fight olaylarına girerek zamanınızı geçirebilirsiniz.

Online ve Multiplayer Oyunlar Yükselişte Mi?

Diğer bir yandan büyük oyun firmaları da artık birçok hamlesini online üstüne yapıyor. Ana hikâye dışında ayrıca multiplayer bölüme de ağırlık veren büyük oyun firmaları artık birçok olayı online üstüne kurmaya başlamış gibi gözüküyor.

Eski Online Oyunları Ne Durumda?

Eskiler daima adından söz ettirir. Belki de en kolay online oyunlar arasında yer alan Counter Strike bize her zaman güzel gelmiştir. CS GO oyununun şu an bile oynandığı gözle görülüyor. Çünkü bende bu aralar deli gibi oynuyorum. Eskiler yenilerden sanki biraz daha kıymetli ve değerli gibi bu benim düşüncem. Online oyunlar artık gerçek dünyadaki yerini sağlamlaştırmaya doğru ilerlemeye devam ediyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir