Erica Oyununa Genel Bakış


84

Gizem dolu hikaye oyunlarını sevenlerin beğenerek oynayabileceği Erica oyunu, interaktif oyunlar arasında bu sene ilk sıralarda yerini alıyor. Quantic dream ekibiyle tasarlanmış olan oyunun, hem grafikleri hem de oynarken tüylerinizi ürpertecek hikayesi bir film karesinin içindeymişsiniz gibi hissettirebilir. Playstation 4 oyunları arasında bulunan Erica unutamayacağınız hikayesiyle deneyimlemek isteyeceğiniz bir oyun olabilir.

Erica Oyun Hikayesi

Babası öldürülen Erica karakterinin, suçluyu ortaya çıkarmak için kararlılığı hikayenin ana temasını oluşturuyor. Özellikle film tadında ilerleyen hikayesinde gizem ve sırların ortaya çıkmasını siz sağlayabiliyorsunuz. Zamanla karanlık bir kişiliği olmaya başlayan Erica’nın tercihleri de size bağlı.

Oyunda inceleme ve araştırmalar yaparak hem Erica’nın hikayesini öğrenebiliyor hem de girdiğiniz mekanlardaki gergin atmosferi yaşayabiliyorsunuz. Basit eylemlerle oynanan oyun daha çok girilen mekandaki çekmeceleri, defter ve kitapları araştırmak üzerine. Eğer interaktivite oyunlarını seviyorsanız, Erica’nın gizem dolu hikayesi sizi etkileyebilir. Severek oynayabileceğiniz bu oyunun henüz pc versiyonu steam gibi kanallarda yer almıyor ama PS 4 kullanıcısıysanız hemen oynayabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir