EverQuest Next Landmark Kapalı Beta


93

EverQuest-Next-Landmark
EverQuest Next Landmark Kapalı Beta, EverQuest Next Landmark, bugün içerisinde kapalı beta aşamasına geçiyor. Geliştirici Sony Online Entertainment: “Oyun artık sadece ‘Landmark’ olarak bilinecek” dedi.

Geliştirici direktör Dave Georgeson: “EverQuest Next Landmark ismi sadece Landmark olarak değişti. Bu sayede daha kolay ayırt edilecek.” dedi.

Georgeson: “Bir çok insan için EverQuest ismi bir fantezi oyununu anımsatıyor. Landmark ise hayal edebileceğiniz herhangi bir şey. Oyunların içerikleri hala aynı EverQuest Next fantezi oyunu Landmark ise dünyasının yaratılacağı oyun.”

Georgeson: “Landmark Ocak ayında alfa sürecine girdi. Bazı oyuncular Explorer ya da Traiblazer seviyelerine katılabilmek için Founder’s Pack satın aldı. Kapalı beta da alfaya benzer olacak. Ama bu uzun zamanda oyunun önemli özellikleri de tanıtılacak.”

“Alfa sürecinde oyuncular bizim bile aklımıza gelmeyen şeyleri tasarladılar ve tasarlamaya ve keşfetmeye devam edecekler. Kapalı beta döneminde oyuncuların neler çıkaracağını çok merak ediyorum.”


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir