Fallout: Project Brazil


80

Gierde bıraktığımız dönemde tanıtılan ve bir önceki oyuna oranla daha fazla beğeni toplayan Fallout: New Vegas’tan çılgınlığı bitmedi ki yeni oyun gelsin diyorduk ama yeni bilgiler gelmeye başladı yine! Project Brazil adı verilen Fallout serisinin 4. oyunu sonbaharın sonlarına doğru oyuncularla buluşturulacak ve yine konsol başında saatlerce kitli kalacağız. Neden mi konsol? Zira Obsidian tarafından geliştirilen oyunların PC’de pek bir hayrını göremiyoruz, PS ya da Xbox’ta kalmak daha akıllıca.

Geçtiğimiz E3 2015’te ise Bethesda, son iki oyunun tüm sevilen özelliklerini bir araya getirip, üzerine bir de yeni özellikler ekleyerek Fallout 4’ü oyunculara tanıtmıştı. 10 Kasım’da piyasaya sunulacak olan Fallout 4’e henüz aylar var iken, Fallout açlığımızı gidermenin yeni bir yolu karşımıza çıktı.

Project Brazil ismi verilen ve Fallout: New Vegas’ı baştan aşağı değiştiren yeni mod, oyuna tam 16 ana görev ve birkaç yan görev ekliyor. 3 Bölüme ayrılan ana görevler, 2 farklı karakter ile ilerliyor. Oyuna eklenen yeni radyo istasyonları, yeni haritalar, profesyonelce hazırlanmış seslendirmeler ve dahası ile adeta yeni bir oyun havası verecek olan Project Brazil, yapımcıların açıklamasına göre önümüzdeki 1-2 ay içerisinde hazır olacak.

İşte Project Brazil’in fragmanı:


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir