Fallout Serisinin 4. Oyunu Fallout Project Brazil


106

Geride bırakılan dönemde Fallout Project serisi büyük oyunları ile oyun severlerin ilgisini çekmeyi başardı. Fallout Project New Vegas oyununun heyecanından kurtulamadan şimdi de Fallout Project Brazil oyunu piyasaya sunuldu. Serinin dördüncü oyunu olacak Fallout Project Brazil tıpkı serinin diğer oyunları gibi aynı mantıktaki konuyla başlıyor.

Obsidian tarafından tasarlanan bu oyun PC konseptinde değil PS ve Xbox konseptinde oynanıyor. Oyun üretici firması da oyunu PC formatına sokmak niyetinde değil.

Obsidian oyun tasarım firması 3. Oyunu sonrasında Fallout Project Brazil isimli 4. Oyununda oyun severlere büyük yenilikler sunacağını da açıkladı. Bu sayede oyun severleri güzel bir alternatif oyun dünyası bekliyor.

 

Fallout Project Brazil Oyunu

Fallout Project New Vegas oyununun temel yapısı Fallout Project Brazil oyunu ile tamamen değiştirdi. Yeni oyuna tam 16 ana görev ve bir sürü de yan görev eklendi. 3 bölüme ayrılan ana görevler iki karakter ile ilerliyor. Yeni haritalar daha gerçekçi seslendirmeler ve kaliteli grafik dizaynları ile bu oyun çok popüler olmaya aday.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir