FıreWatch Oyununa Genel Bakış


89

Hikaye ve grafik olarak unutamayacağınız bir oyun olacak olan FıreWatch oyunu, Amerika’da geçen bir hikayeye tanıklık etmemizi sağlıyor. Oyun severlerin beğenerek oynayacağı ve oyun sırasında hem gerilip hem de hikayenin devamını merakla bekleyecekleri FıreWatch, ormanın derinliklerinde görevinin başına olan bir bekçinin hikayesine yer veriyor.

FıreWatch İle Ormanın Bekçisi

Henry adında bir karakter olarak oyunda yer alıyoruz. Özellikle Amerika’nın geçirdiği büyük yangından sonra başlayan bu hikayede, biz Shoshone adında Ulusal bir ormanda yangın gözcüsü olmaya adayız. Her gün devriye turları yaparak ormanı kolaçan ediyor, telsizle diğer görevlilerden haber bekliyoruz.

Ancak bir gün ormanın derinliklerinde yer alan o büyük ve gizemli sırlar ortaya çıkmaya başlarda, neler yapabiliriz? Ormanın derinliklerinde yer alan bu hikayeler, giderek karmaşık bir hal almaya başlayacaktır. Karanlık ve kuytu köşeleri olan bu ormanın başımıza neler açabileceğini oyunun ilk başlarında öğrenemiyoruz. Ama oynadıkça keyifli ve sürükleyici bir oyun olduğunu siz de anlayacaksınız. 2016 yılında çıkmış FıreWatch oyununu keşfetmek için henüz çok geç değil.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir