Flip The Rocket Mobil Oyunu


84

Her zaman için daha yukarıya uçmalı ve sürekli olarak altınları toplayarak roketin belirli bölgelerine ekstra parçalar eklemelisiniz. Ancak bu sayede başarılı bir astronot olabilir, uzaya çıkarak oyunu bitirebilirsiniz. Mobil oyunlar kategorisinde yer alan uygulamayı android ve iOS cihazlarda oynamak mümkün.

Son derece basit bir oynanışa sahip olan uygulamanın en önemli ve sevilen özelliği, sadece bir adet roket bulunmuyor oluşudur. Onlarca roket arasında istediğinizi seçebilir, geliştirmeler yapabilir ve her zaman daha da yukarıya gidebilmek için altınları toplayabilirsiniz. Ulaştığınız seviyeye bağlı olarak, yakıtınız bittiğinde ve düştüğünüzde de ekstra olarak altın kazanıyorsunuz.

Her zaman Daha Yükseğe Uç!

Oyunda başarılı olmak için gerekli olan en önemli destek, havadaki güçlendiricilerdir. Bunların her birini almak hem çok daha yükseğe uçmaya hem de bir sonraki uçuşta roketin daha özel bir hale gelmesine yardımcı olacaktır. Flip The Rocket oyunu için belirlenmiş olan tüm kurallara uygun hareket etmeli ve sürekli olarak roketi yukarıya doğru götürmeye çalışmamanız gerekiyor. Altınları toplamadığınız, güçlendiricileri almayı başaramadığınız sürece başarılı bir fırlatma gerçekleştirmiş sayılmazsınız.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir