Gardenscapes Dekorasyon Kataloğu


90

Gardenscapes; bahçe düzenleme, yeni ürünler satın alma, çiçek yetiştirme, köpek egzersizleri gibi bölümler içeren oldukça eğlenceli bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar mobil cihazlarına oyunu indirdikten sonra bir kullanıcı kimliği oluşturmaktadır. Bu kimlik ile bilgisayarlarında Facebook adreslerinden de giriş yaptıklarında, oyunu bilgisayar üzerinden de oynayabilmektedir.

Oyun Nasıl Oynanır?

Oyunda bahçenin birçok bölümü yer almaktadır ve zorluk seviyesi değişen görevler yer almaktadır. Bu görevler tamamlandığında oyunun zorluk derecesine öre yıldız ve para kazanılabilmektedir. Kazanılan bu yıldızlar bahçe düzenleme noktasında kullanılmaktadır. Ayrıca haftanın belli günleri çiçek yetiştirme aktivitesi yapılmaktadır ve belirlenen zamanda çiçek yetiştirilirse ekstra hediyeler kazanılmaktadır. Buna ek olarak her gün şans çarkı gelmektedir ve bu çarktan da oyunda kullanılabilecek birçok ödül kazanılmaktadır.

Dekorasyon Kataloğunu Keşfedin

Oyunun eski sürümünde sadece yıldız ve altın kazanılabilmekteydi ve bahçe düzenleme görevleri sadece kazanılan yıldızlar ile yapılabilmekteydi. Fakat yeni sürümde görevlerin yanında dekorasyon kataloğu yer almaktadır. Bu katalokta, açılan alanlara, oyunda kazanılan paralar ile çeşitli dekoratif eşyalar satın alabilmek mümkündür. Bu eşyalar ile bahçe daha gösterişli hale gelmektedir.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir