Gladiatus


66

Gladiatus

Roma İmparatorluğu`nda tehlikelerle dolu bir hayat seni bekliyor. Keşif seferlerinde birçok rakip mağlup et, gücünü arenada göster ve zindanlarda tehlikelere göğüs ger. Ölülerden sana selam olsun, gladyatör!

Roma’nın yakıcı güneşi altında hayatta kalmak için tüm gücüyle savaşan gladyatörlere ve kana susamış vahşi hayvanlara karşı yeteneklerini kullanarak gücünü herkese göster. Keskin kılıcın ve korkusuz yüreğinle heyecan dolu maceralara atılıp rakiplerine meydan oku.

Ücretsiz tarayıcı oyunu Gladiatus’da hayatta kalabilmek için çok dikkatli olmalısın. Aldığın görevleri yerine getirerek altın ve tecrübe kazanabilir, böylece çeşitli kıyafet ve silahlar alarak daha güçlü bir gladyatör olabilirsin.

İstersen eğitim alarak daha kısa sürede gelişebilir, kimsenin gitmeye cesaret edemediği tehlikeli bölgelerde keşif görevlerine çıkıp çeşitli ödüller kazanabilirsin. Gladiatus’da çalışarak para kazanmak da mümkün. Oyundan çıkmadan önce bir işe girerek, oyun kapalı olsa bile çalışmaya devam edebilir, altın kazanarak kendine yeni silahlar alabilirsin.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir