Google’nin Yeni Nesil Oyun Servisi Olan Play Pass Güvenliği Hakkında


130

Gün geçmiyor ki Google, ürettiği yeni bir içerik ile adından söz ettirmiyor olsun. Google, kullanıcılarının görüşleri doğrultusunda geliştirdiği pek çok üründen biri olan Play Pass uygulamasını geçtiğimiz günlerde halka duyurmuştu. Pek çok özelliği ile dikkat çeken Play Pass, birçok farklı açıdan özelliklere sahip yeni nesil bir uygulama.

Play Pass uygulaması hakkında yer alan soru işaretlerinden birisi de uygulamanın güvenliği hakkında. Reklamsız şekilde uygulamaların kullanımını sağlayan Play Pass oldukça avantajlı bir uygulama olmasının yanında pek çok da soru işaretini beraberinde getiriyor.

Play Pass’in Play Store’a Etkisi

Play Pass, tek bir ücret ödeyerek pek çok sayıda uygulamayı indirmeyi sağlayan ayrıca bununla birlikte de her uygulamanın reklamını da kaldıran bir uygulama olarak tanıtıldı.

Güvenlik açısından yapılan açıklamaya göre Play Pass, Google tarafından özenle seçilmiş uygulamalardan oluşuyor. Bu da Play Pass’i Google güvencesi altında tutarak kullanıcılarına gönül rahatlığı ile böylelikle kullanım imkanı da sağlıyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir