Grand Theft Auto V’e özgür multiplayer modu geliyor


110

Grand Theft Auto V

GTA serisinin bu vakte kadar neredeyse hiçbir ciddi eleştiri almadan her oyununda mükemmel başarıların altına imza atıp yeni rekorlar kırmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi mutlaka oyunculara oyun içinde sunduğu özgürlüktür. Özellikle San Andreas, sahip olduğu multiplayer modla birlikte şu anda bile, yani seneler sonra bile milyonlarca oyuncu tarafından oynanır ve oynanmaya devam edeceğinden de eminiz. GTA Online’ın kendine özgü olan oyunu için maalesef aynı övgülerde bulunamayacağız. Ama GTA V için sevindirici haberler gelmeye başladı bile. Artık GTA V Multiplayer modu daha özgür bir hal alacak.

GTA oyuncularının büyük bir bölümü, çoklu oyuncu modunda RP elementleri arıyor. Bunu da ne yazık ki GTA: Online yeterince veremiyor. Ama çok kısa bir süre içerisinde FiveM ekibi bu açlığı giderebilir. Tıpkı MTA ve SA-MP’de olduğu gibi, Dedicated sunucular üzerinde çoklu oyuncu desteği vermeyi hedefleyen ekip, MTA ve SA-MP tarzı mod’ları GTA V’in üzerinde deneyimleme fırsatı sunacak.

Bu sayede ister bir kamyon şöförü, isterseniz polis, isterseniz taksici olup, GTA V haritasını dilediğiniz şekilde deneyimleyebileceksiniz. FiveM yapımcılarının belirttiğine göre ilerleyen dönemlerde FiveM, GTA: Online’ın bile önüne geçecek, oyunculara çok daha özgür, ve kaliteli bir çevirim içi deneyim sunacak.

Henüz erken yapım aşamasında olan GTA V’in Multiplayer Mod’u, önümüzdeki bir kaç ay içerisinde stabil bir hale gelecek ve bizleri sınırsız olanakların olduğu bir çevirim içi dünyaya davet edecektir.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir