Helix Jump Mobil Oyunu


79

Oyunun sadece yetenekle veya oyun oynama konusundaki başarıyla ilgili olmadığını, yaklaşık olarak on dakika oynamanızın ardından anlayacaksınız. Piyasada özellikle sabretmeyi öğreten oyunlar arasında ilk on uygulamadan bir tanesi olma ihtimali çok yüksek olan Helix Jump için esas amaç son derece basittir. Bir direk üzerinde bulunan silindirlerden geçmeye çalışıyorsunuz.

Mobil Sabır ve Beceri Oyunu

Silindirlerin her birinde ufak bir delik yer alıyor. Bu deliklerin sağ ve sol kısımlarında ise dokunmamanız, zıplayan top ile çarpamamanız gereken kırmızı bölümler bulunuyor. İğneyi tek seferde delikten geçirmekle aynı zorlukta olan oyunu oynarken elinizin titrememesi, topu kenarlara değdirmeden aşağı kata düşürmeniz gerekiyor.

Helix Jump hem beceri hem de sabır oyunları arasında kendine üst sıralardan yer buluyor. Mobil oyunlar kategorisindeki uygulamanın yeni olmasına rağmen, şimdiden milyonlarca kişi tarafından indirildiği görülüyor. Can kaybettiğinizde belirli aralıklarla reklam çıkıyor ve bu reklamların kaldırılması için ise ufak bir miktar ödenmesi talep ediliyor. Son derece heyecanlı bir oyun olan Helix Jump hem iOS hem de Android cihazlarda oynanabiliyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir