Heroes of The Storm’un Yeni Karakteri Leoric


101

Online oyun dünyasının en büyük firmalarından birisi olan Blizzard tarafından tasarlanan Heroes of The Storm oyununa yeni bir karakter eklendi. Tüm dünya geneline güncelleme ile eklenen bu yeni karakter Leoric adını taşıyor.

MMORTS tabanına sahip olan bu oyunun yeni karakteri Leoric Diablo evreninden alındı. Bu durumda Blizzard hayranlarını bir hayli şaşırttı. Blizzard firmasının tasarladığı oyunlar arasında en popülerlerden birisi olan Heroes of The Storm artık yeni karakteriyle daha da popüler bir oyun halini alacak.

Leoric Karakteri Hakkında

Farklı görünüş çeşitlerine sahip olan Heroes of The Storm oyununun Leoric isimli yeni kahramanı oyun içerisinde 15K gibi bir fiyata satın alınabiliyor. Skeleton King olarak da bilinen Leoric isimli karakter Diablo dünyasından Heroes of The Storm oyununa eklendi. Bu da oyunu oynayanları bir hayli şaşırttı.

Leoric Karakterinin Hareketleri; Entomb, March of the Black King, Ghastly Swing, Skeletal Swing, Drain Essence, Drain Hope ve Wraith Walk isimlerinde ki hareketleriyle oyun severleri heyecanlandırıyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir