Hungry Shark World


76
Hungry Shark World

Köpek balığı simülatörü olarak bilinen Hungry Shark oyununun World versiyonu, dünya genelinde onlarca farklı bölgede avlanmanızı sağlıyor. İnsanları yemek, gemileri batırmak, tekneleri alabora etmek, insanların denize girmekten korkmasını sağlayacak hareketler yapmak temel göreviniz. Bu görevinizi başarılı bir şekilde yerine getirmeli, özellikle de insanları denizden çıkmadan avlamalısınız.

Kan, puan olarak sayıldığı için, Hungry Shark oyununda özellikle olabildiğice fazla kanı en kısa süre içerisinde toplamanız gerekiyor. İnsanların derisini tamamen sıyırmalı ve direkt olarak kemik halinde denizde yüzen parçacıklara dönüşmesini sağlamalısınız.

Hungry Shark World Nasıl Oynanır?

Oyunun oynanma stili, teknik özellikleri, genel olarak bilgi edinilmesini sağlayacak tüm alanları “?” bölümünde detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Hungry Shark mobil oyunu oynanması için öncelikle klasik bir köpek balığı olmanız gerekiyor. Bu seviyede insanları bir saniyede öldürmeniz mümkün değil.

Hızınız çok düşük olduğu gibi, tekne alabora etme gücünüz de bulunmuyor. Güç kazanmak için mutlaka olabildiğince fazla insanı denizde veya kıyıda yakalamalı, kıyıda insanlara yakalanmamalısınız. Avlanmamalı ve mobil oyun bünyesinde teknelerin pervanelerine çarpmamalısınız.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir