Jason the Greek geliyor


80

Jason the Greek

Antik Yunan Mitolojis temalı yeni bir oyun daha Kickstarter üzerinde yerini almış bulunmakta. Açıkçası uzun süredir Yunan mitolojisine ev sahipliği yapan bir oyunla karşılaşmamıştık, Jason the Greek gibisine ise hiç rastlamadık. Hem macera hem komedi içerikli olacak oyun 10 bin euroluk bir hedef belirlemiş Kickstarter üzerinde. Eğer bu hedefe ulaşılırsa 2014’ün yaz aylarında çıkış yapacak ve hem heyecanı hem de eğlenceyi garanti ediyor.

“Jason ve Argonauts’lar Kaptan Kirk ve ekibi ile karşılaşıyor” sloganı ile yola çıkan bağımsız çizgi roman tarzındaki macera oyunu Jason the Greek, şayet Kickstarter kampanyası başarı ile sonuçlanırsa eğlence dolu bir macera oyununun sözünü veriyor.

Tarz olarak Monkey Island serilerini andıran ve antik Yunan kahramanlarını konu alan yapımın bölümler halinde çıkması planlanıyor.

İlk bölümün adı “The Ladies of Lemnons” ve bu bölüm ile beraber The Argo’nun kaptanı, yakışıklı ve baştan çıkarıcı Jason ile tanışıyoruz. İlk bölümde Jason ve ekibi efsanevi bir hazineyi aramak için Lemnons adasına gidiyor ki dedikodulara göre ada birbirinden güzel bayanlarla doluymuş!

Jason the Greek: Chapter 1 – The Ladies of Lemnos, eğer işler yolunda giderse 2014 yılının yazında çıkış yapmayı planlıyor. Oyunun resmi sitesinden ufak bir demo indirebilmeniz mümkün ve eğer demoda gördükleriniz hoşunuza giderse Kickstarter kampanyasından Jason’a destek olabilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir