Lost Saga kapalı betası başladı


92

lost_saga

Uzak Doğu’nun sevilen MMO oyunlarından olan Lost Saga, Nexon Avrupa ile birlikte Avrupalı oyuncularla da buluşturuluyor. Oyunun kapalı betası geride bıraktığımız gün başladı, şu an siz de indirip betaya katılabilirsiniz. 5 Mart’a kadar devam edecek beta sürecinden sonra açık betanın da yapılması planlanıyor. Oyunun tam sürümüyle karşımıza çıkması ise senenin ortalarını bulacak gibi.

Lost Saga, evrenin en güçlü ve sevilen 100’den fazla kahramanını tek bir yere toplayıp bizim dünyamıza ve ötesine getiriyor. 20’den fazla haritası ve geniş oyun modu yelpazesiyle yoğun aksiyon içeren bu brawler’da, tüm özel karakterler oyuncuların kontrolüne emanet ediliyor! Kendini adamış ve köklü bir topluluk ile birlikte son zamanlarda oyuncu sayısında büyük bir sıçrama yakalayan yapım, brawler türünü online olarak sunarak eşi görülmemiş bir eğlenceyi oyunculara sunuyor.

Oyuncularından aldığı güçle oyunlarını güçlendirmeye kendini adamış olan Nexon Europe, oyuncuları Lost Saga’yı test etmeye, düşünce ve fikirlerini paylaşmaya davet ediyor.

Nexon Europe CEO’su Kenny Chang:“Aldığımız kararların bir parçası olarak oyunlarımızın resmi yayınlanma tarihine kadar oyuncularımızdan olabildiğince fikir almak istiyoruz. Lost Saga beta testini sizlere sunduğumuz için ve bu harika yapımı seriye eklediğimiz için çok heyecanlıyız. Lost Saga ailesi oyuncularımızın kapalı betaya nasıl tepki vereceğini görmek için sabırsızlanıyor.

Client indirme ve kapalı beta testi şu anda açık. Tüm oyuncular, birer adet alabilir ve aksiyona hiç vakit kaybetmeden katılabilirler.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir