Minecraft Dungeons’ın Hakkında Merak Edilen Her Şey


111

Minecraft Dungeons oyunu hakkında geçen sene bir tanıtım yapılmıştı. Ancak birkaç ay içerisinde satışa sunulacak oyun pek çok insan tarafından oldukça fazla bir merak ile dikkat çekiyor.

Oyun konusunda klasikleşmiş bir isim olan Minecraft, yeni oyunu olan Dungeons hakkında açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara göre oyun pek çok farklı özelliklere sahip olması ile karşımıza çıkıyor. Aksiyon – RPG türünde olan oyun aksiyon severler için oldukça güzel bir oyun olarak aksiyon oyunu severleri sevindiriyor.

Yenilik ve Cesaret İstiyor

Eski zamanların efsane ve klasik aksiyon oyunlarından birisi olan Diablo serisi bu oyun ile hatırlanıyor. Bu seriye pek çok açıdan benzerlik gösteren Minecraft Dungeons klasikleşmiş Minecraft oyunlarına hiç benzemiyor.

İçerisinde yer alan efektler, görseller, çözünürlük, savaş, grafikler vb. pek çok nokta ile tam bir aksiyon oyunu olma özelliğini ilk andan beri gösteriyor. Oyun klasikleşmiş Minecraft kübik şeklinde tasarımlara sahip olsa da aksiyon türünde boy göstererek aksiyona yeni bir imza atıyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir