Mobil Ortamın Kaliteli Futbol Oyunu Dream League Soccer


113

Mobil ortamda şu sıralar en popüler oyunların başında Dream League Soccer oyunu geliyor. İos ve android işletim sistemlerine sahip cep telefonlarınızı kullanarak bu oyunu oynayabilirsiniz. İnternet bağlantınız üzerinden kendinize rüya takım kurabilir ve katıldığınız ligde de bu takımla mücadeleler yapabilirsiniz.

Futbol kapsamında kendinize güzel bir kadro kurarak bu kadronuzla şampiyon olabilirsiniz. Bu sayede şampiyon bir takımın teknik direktörü olabilirsiniz. Çok eğlenceli oyun sizleri bekliyor.

Dream League Soccer Nasıl Oynanıyor?

Öncelikle kendinize bir Dream League takımı kurarak başlıyorsunuz. Bu sırada oyun size kaliteli bir futbolcu veriyor ve bu futbolcu önderliğinde takımınızı yavaş yavaş kurmaya başlıyorsunuz. Yaptığınız maçlarda aldığınız galibiyetlerle para kazanıyorsunuz. Başarılarınız arttıkça paranız da artıyor. Bu durumda kadronuza yeni oyuncuları da transfer bütçenize uygun şekilde katabiliyorsunuz.

Buna ek olarak alt yapıdan sanal futbolcular çıkarabilir ve onları da eğitebilirsiniz. Son derece gerçekçi bir futbol dünyası Dream League Soccer oyunu ile sizleri bekliyor. Mobil cihazınızla istediğiniz kadar bu oyunu oynarsınız.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir