Mutant Year Zero Oyununa Genel Bakış


95

İlginç oyun karakterlerinin olduğu Mutant Year Zero oyunu, hayvanların korkunç hallerine tanık olduğumuz bir oyun. Özellikle yüzü yaralı domuzlar ve ördekler gördüğümüz bu oyunda, savaş ve fantastik olayları sevenler için macera dolu anlar yaşanacağa benziyor. Grafik ve kurgu olarak çok etkileyici görünen Mutant Year Zero, oyunu denemeye değer görünüyor.

Mutant Savaşlarına Hazırlanın!

Karakterler ve oyunda karşınıza çıkan engeller fantastik ya da bilim kurgu gibi görünse de oyunun temeli aksiyondan oluşuyor. İklim değişiklikler, nükleer savaş ve salgınlarla mücadele ettiğimiz bu oyunda, oluşturduğumuz Mutant ekibinin hayatta kalmasını sağlamamız gerekiyor. İnsanlık için değil, ilginç hayvanlar için savaşacağımız bu oyun stratejiye de çok önem veriyor.

Ekibinizle birlikte hayatta kalmak için mücadeleye hazır olmanız ve yeni stratejiler belirlemeniz çok önemli. Sadece silahlar ya da bölgelerle korunmuyor aynı zamanda ekibinizin gücüyle de hareket etmeniz gerekiyor. Eğlenceli bir oyun olan Mutant Year Zero birçok oyun severle buluşmak için ücretsiz hale getirilen, denemeye değer bir oyun.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir