NosTale’de evlenmek isteyen var mı?


93

nostale

Gameforge’un ülkemize getirdiği oyunlar arasında yer alan ancak Türk oyuncular tarafından pek de oynandığını söyleyemeyeceğimiz NosTale’e yeni görevler ekleniyor. Oyuncu kitlesi daha küçük yaşlı çocuklara hitap eden NosTale’de artık başka bir karakterle evlenebilirsiniz; aynı Gameforge’un getirdiği diğer bir oyun olan Metin 2’deki gibi. 2010 yılında ülkemize getirilen NosTale her şeye rağmen şu anda hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine sahip ve halen oyuncuları kaybetmiş değil.

NosTale, Gameforge tarafından ülkemizde 2010 yılından itibaren yayınlanmaya başlanan, kendine has hikayesiyle, büyük bir fantazi dünyasında heyecanlı bir yolculuğa çıkabileceğiniz, ücretsiz bir Online Rol Oyunudur.

NosTale’de bulunan görev sisteminde 3 farklı görev mekanizması bulunmaktadır. Ana görevler, yan görevler ve ek görevler ile daha hızlı seviye atlanabilmektedir. Ailevi sistemiyle oyun içerisinde bulunan gizli bölgelere giriş hakkı kazanılmaktadır. Ayrıca NosTale’de evlilik sistemi de mevcuttur. Aile ve evlilik sistemiyle yeni görevler ve gizli bölgelere oyuncularımızın giriş yapabilme imkanları oluşturuyor.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir