Offroad Moto Bike Racing Mobil Oyunu


93

Heyecanın maksimum seviyelere ulaştığı mobil oyunlar arasında yer alan Offroad Moto Bike Racing oyunu, 2018 yılında geliştirilmiştir. Yeni mobil oyunlardan bir tanesi olması ve her android telefonda oynanmaya müsait olması sayesinde ilgi görmeye devam ediyor. Rampalardan atlarken akrobatik hareketler yapabilir, dağ yolunda engellere takılmamaya dikkat ederek yarışları birinci bitirmeye çalışabilirsiniz.

Donma Sorunu Bulunmayan Mobil Yarış Oyunu

Motor ve araba yarışları oyunları ile android telefon sahiplerinin sürekli olarak sorun yaşadıkları görülüyor. Bu tarz sorunların oluşmaması ve artık istenen oyunun sorunsuz bir şekilde oynanabilmesi amacıyla Unibit tarafından yeni bir oyun geliştirilmiştir. Offroad Moto Bike Racing ismindeki oyunu telefonunuzla oynayabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz motorla dağ yarışlarına katılabilir, hem yokuş çıkarken hem de yokuş inerken en ufak hamlenizle birlikte yarışa yön verebilirsiniz. Harita çok beklenmedik refleksler gerekecek şekilde oluşturulduğu için, istenen sonucu alabilmek amacıyla sadece gaz kullanmamalı, gereken yerlerde frene basmalısınız. Rakiplerinizin bu haritada çok daha tecrübeli olduğunu unutmadan, yol dışına çıkmamaya ve aşağıya düşmemeye dikkat etmeniz gerekiyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir