Oynanması gereken 10 süper kahraman mobil oyunu


106

mobile_games

Oyuncular ne kadar mobil platformlara kaysa da PC ve konsolların yerinin her zaman farklı olduğunu ve daha fazla kontrol şansı tanıdığı için vazgeçilmez olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Yine de bu olay mobil oyunların gelişmesinde ve yatırım almasında bir engel değil, zira birkaç sene içerisinde yapılmış olan devrimi görmezden gelemeyiz. Biz de sizler için oynanması gereken 10 süper kahraman mobil oyunu adında bir liste hazırladık. Eğer tabletiniz varsa ya da akıllı telefonunuz, bu oyunları oynamadan elinizden bırakmayın.

Mobil platform üzerindeki oyunların daha da iyi olduğu dönemlerden geçmekteyiz. Bu dönem içerisinde o kadar iyi oyunlar çıkıyor ki, grafikleri, oynanışları ve verdiği zevkler tıpkı PC ve konsollar gibi oluyor. Bu seferki galerimizde ise mobil platformda oynanması gereken en iyi 10 süper kahraman oyunlarını göreceğiz.

Süper kahramanların savaş verdiği bu oyunlar galeride sizleri bekliyor. Süper kahramanların içerisinde mobil platformda en çok Batman ön plana çıkıyor (Biz de pek ofisçe pek severiz kendisini.) Not: Sıralama karışık bir biçimde yapılmıştır.

10. Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run
9. Injustice: Gods Among Us
8. Batman Arkham Origins
7. Avengers Initiative
6. Batman Arkham City Lockdown
5. Lego Batman: DC Super Heroes
4. The Amazing Spider Man
3. The Dark Knight Rises
2. Thor The Dark World
1. Man of Steel


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir