Rainbow Six Siege İncelemesi


86

Ubisoft tarafından hazırlanan Rainbow six siege oyunu, günümüzün en popüler uygulamaları arasında gösterilir. Anti terörizm birimleri arasında geçen macerayı konu alan oyunda keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Bu noktada tek yapmanız gereken rakiplerinize karşı başarı sağlamak ve doğru hamleler yapabilmektir.

Oyun içerisinde anti teröristler ve teröristler olmak üzere farklı 2 grup bulunur. Grafik ve oyunların görüntü kalitesi son derece yüksektir. Aynı zamanda ses sisteminde de herhangi bir sorun yaşanmaz. Gerçekçi görsellerin yanı sıra aynı zamanda renk kalitesi de yüksektir. Oyundaki karakterinizi en iyi şekilde yönetmeniz başarılı olabilmeniz açısından faydalıdır.

Karakterlerin üzerine ne kadar ekipman yüklerseniz eğer koşu hızı o kadar kısalır. Gerçek bir oyun deneyimi yaşama fırsatı sunan uygulama içerisinde zamanınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

2013 yılında yapılan ve 2016 yılında ikinci sezonu gelen oyun, her geçen gün popülerliğini biraz daha arttırır. Oyunculara belirtilen sezon içerisinde birbirinden farklı 4 genişleme paketi sunulmuştur. Aynı zamanda kullanıcılar için yeni harita seçenekleri de hazırlanmıştır.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir