S.K.I.L.L. – Special Force 2: Euro Series Haziran ayında start alıyor


130

e1

08.05.2014, Karlsruhe – Haziran ayında sevilen birinci şahıs nişan oyunu S.K.I.L.L. – Special Force 2’nin ilk Euro Series karşılaşması gereçekleşecek. Turnuvanın galibi 5.000 Euro’yu aşkın, ikinci gelen ekip 3.000 Euro’yu aşkın bir para ödülü kazanma şansı elde edecek. Üçüncü gelen ekip ise en az 2.000 Euro’yu cebe indirecek. İlgilenen oyuncular an itibariyle S.K.I.L.L. – Special Force 2: Euro Series’e buradan kayıt yaptırabilir.

Kore’de en çok tutulan oyunlardan olan S.K.I.L.L. – Special Force 2 Gameforge tarafından Avrupa’da yayınlanmaya başlamasıyla ülkemizde e-spor alanına başarılı bir giriş yaptı. Geçtiğimiz şubat ayından beri ESL (Electronic Sport League) ile işbiriliğimiz dolayısıyla düzenli olarakGo4S.K.I.L.L. Cup gerçekleşiyor – bu turnuva serisi büyük ilgiyle karşılandı. S.K.I.L.L. Euro Series, S.K.I.L.L. – Special Force 2‘nin e-spor alanında Avrupa’nın en önemli oyunlarından biri olması yolunda atılan ikinci adım.

S.K.I.L.L. Euro Series’in eleme dönemiyle birlikte Haziran ayında start alacak. Elemeyi geçen ekipler Temmuz ayında oynanacak grup dönemine katılacak. Ağustos ayında ise Double Elimination Playoff’larla turnuvanın en kıran kırana geçecek süreci gerçekleşecek. Gameforge, Eylül ayında, S.K.I.L.L. – Special Force 2’nin birinci doğum gününde gerçekleşecek büyük finalde sizleri de görmekten mutluluk duyacak. Belirli mücadeleler esl.tv’de canlı yayınlanacak. Ayrıca turnuva katılımcıları tüm karşılaşmaları twitch.tv üzerinden izleyebilecek.

Dengeli bir ekip: S.K.I.L.L. – Special Force 2 ve Turtle Entertainment Go4S.K.I.L.L. Cup gibi S.K.I.L.L. Euro Series de Turtle Entertainment ortaklığında gerçekleşecek. Köln’lü şirket, 4 milyonu aşkın üyesiyle Avrupa’nın en büyük e-spor ligi konumundaki ESL’yi işletir.Euro Series’teki turnuva kuralları e-sport standartlarını temel alır. Oyunlar, akıllı tasarımları sayesinde elektronik yarışlara en uygun zemini hazırlayan, bilinen S.K.I.L.L. haritalarında gerçekleşir. Katılımcılar taktiksel yeteneklerin yanısıra tetikte hızlı parmaklara ve savaştan galip olarak ayrılmak, ayrıca 5.000 Euro üzerindeki para ödülünü cebe indirmek için – isminden de belli olduğu üzere – bol bol Skill’e ihtiyaç duyarlar.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir