Serious Sam 4 açıklandı!


84

serious-sam-ddxxl-logo

Humble Bundle tarafından geliştirilen ve kuşkusuz herkesin daha önce bir kez oynadığı Serious Sam serisinden sevindirici bir açıklama geldi. Geçtiğimiz gün açıklama yapan Humble Bundle Croteam için sundukları büyük paketten elde ettikleri tüm geliri Serious Sam 4 için harcayacaklarını dile getirdi. Croteam’in son sunulan paketinde aşağıda isimlerini vermiş olduğumuz oyunlar ve oyunların DLC’leri yer alıyor.

Serious Sam HD: The First Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter, Serious Sam: The Random Encounter, Serious Sam Double D, Serious Sam: Kamikaze Attack ve Serious Sam Public Test 2

Bu DLC’de yer alan oyun isimlerine baktığımızda binlerce satacağını şimdiden kestirebiliyoruz, bu nedenle Serious Sam 4’ün geleceğinin de iyi olabileceğini kestirebiliriz. Steam üzerinden satışa sunulan yukarıda verdiğimiz paketi şu anda satın alabilirsiniz. Ancak Serious Sam 4 çıkış tarihi konusunda bir açıklama gelmediğini, oyundan bir görselin de uzun zaman sonra bizlerle buluşturulacağını bildirelim. Ne olursa olsun Serious Sam 4 kendini her şartta oynatacaktır gibi gözüküyor, hiç değilse eski sürümler hep aynı kalitede olmuştu.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir