Tap Titans


67

Son dönemlerde mobil ortamda oynanan en eğlenceli oyunlardan birisi de Tap Titans oyunudur. Bu oyunda karakterinizi sürekli güçlendirebilir ve bu sayede dışarıdan gelen saldırılara karşı güzelce dayanabilirsiniz. Bunun yanı sıra online platformda dünya genelinde başarı elde ederek oyunun ana tablolarında hem kendinizi hem de ülkenizi temsil edebilirsiniz.

Tap Titans Nasıl Bir Oyun

Tap Titans tamamen bir tıklama oyunudur. Ekrana sürekli tıklayarak size gelen saldırılara savunma yapabilir ve rakibinize ardından saldırabilirsiniz. Bu oyun çok eğlenceli ve akıcı olduğundan belirli bir süre oynadıktan sonra zamanın nasıl geçtiğini tahmin bile edemezsiniz. Öyle ki oyunu bırakmak istediğinizde ekrana tam 1 milyon kere tıkladığınızı görünce çok şaşırırsınız.

Oyunun Önemli Avantajı Prestij

Oyunu oynarken karakterinizi güçlendirebilir ve bu sayede level atlayabilirsiniz. Ancak oyundaki prestij eklentisi sayesinde karakterinizi ne kadar güçlendirmiş olursanız olun o an ki gücüyle en baştan oyuna başlayabilirsiniz. Bu da oyun için sunulan en büyük avantajdır.

Aynı zamanda oyun firması oyunu sürekli güncelleyerek kullanıcılara yeni bölümler sunuyor.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir