TBF 2015 şampiyonu belli oldu!


88

League of Legends çılgınlığı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hız kesmeden devam etmekte. Türkiye Büyük Finali de yapıldı ve ülkemizi yurt dışında kimin temsil edeceği belirlendi. 3 senedir bu unvanı elinde bulunduran Dark Passage, bu senenin de şampiyonu oldu! Koray, yani “Naru” isimli oyuncu ise en değerli oyuncu ödülünü almayı başardı. Naru’nun performansıyla 2-0 öne geçmeyi başaran DP, daha sonra bir sekteye uğramadı değil.

Buna bir “ dur “ demek isteyen BJK cephesi ise 3.maçta varını yoğunu ortaya koyarak ; Dumbledoge’un, Avenuee’nin ve Nardeus’un oyunlarıyla seriyi 2-1’e getirdi ve bir nebze olsun seriden kopmadı. İşler DP için son maça kalırken, BJK için ise 2 maç daha vardı kupaya uzanabilmek adına. Dark Passage, son maçta Zeitnot ve Rydle ile beraber güzel bir performans ortaya koydu ve durum 3-1 oldu.

3 senedir üst üste TBF’de şampiyon olan DP, koltuğunu yine kaptırmadı. Eski iki oyuncusundan yoksun olan BJK ise geçen yıl 3-0 yendiği takıma karşı kupayı kaybetti. Sizin maçlar hakkınızdaki görüşleriniz neler, sizce gelecekte BJK’den veya DP’den oyuncu değişir mi yoksa kalır mı, fikirlerinizi bekliyoruz. Tebrikler Dark Passage.


admin

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir