Titan Siege


68

Titan Siege, yeni nesil MMORPG oyunlarından Titan Siege, yeni içeriklerini duyurmaya devam ediyor. Devasa kale savaşlarının yer alacağı oyunda, yüzlerce kişilik kuşatmalar yapılabilecek. Mancınık, katapult, özel akrep binekleri gibi kuşatma silahları kullanılabilen oyunda, Guild Wars 2 benzeri devasa savaşlar ilgi çekiyor.

COG Games’in yayınladığı görsellerde savaşlara dair ilk ipuçları görülebiliyor.

Yakın zaman içerisinde alfa testlerine geçilecek oyun, doğu ülkelerinde şimdiden ilgi toplamaya başlamış gözüküyor. Çin dışında, Tayvan’da da yayına başlayacak oyunun Avrupa ve Rusya gibi pazarlardaki yayıncıları da yakın zamanda duyuracak.


admin

2 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Türkçe dil desteğiyle Türkiye’ye geliyor! Titan Savaşları AÇILIYOR!!!

    Türkiye lokalizasyonlu en geniş MMORPG olacak oyun Titan Savaşları 13 Haziran 10:00’da kapılarını açıyor. Sende Titanlara hükmetmek, sancağını şehrin girişinde dalgalandırmak, denizlere sancağınla korku salmak, gökyüzünde uçabilen bineklerle göğün fatihi olmak istiyorsan kaydını yap ve yerini al.

    Bu amansız uçsuz bucaksız dünyada gezerken yürümeyi, yüzmeyi veya uçmayı tercih edebilirsiniz. 3 bin kişilik kale savaşlarına katılabilir, Kale savaşlarında kullanabileceğiniz mancınık, katapult gibi aletlerle gerçekçi savaş atmosferini yaşayabilisiniz. Tercihiniz bireysel yönde, yada geminin kaptanı, topçusu gibi departmanlarda da olabilir. Daha önce hiç bir MMORPG’de görmediğiniz uçan ve kontrolü tamamen size ait olan bineklerle gökyüzünün kartalı olabilirsiniz. Titan Savaşları seni bekliyor!!!

    Kayıt olmak için : http://ts.arkarena.com/
    Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/TitanSavaslari/