Türkiye’yi Kasıp Kavuran Oyun: Pubg Mobile


103

Gerek dünyayı gerek ise tüm Türkiye’yi kasıp kavuran Pubg Mobile oyun, sektörüne yaptığı hızlı bir girişle, ortalığı yaktı geçti diyebiliriz. Öyle ki yankıları hala dünyada devam etmekle birlikte milyonlarca ve milyarlarca indirme aldığını söylemek de mümkün.

Pubg Mobile Neden Bu Kadar Çok Sevildi?

Pubg Mobile oyun öylesine çok sevildi ve benimsendi ki video içerik üreticileri üzerine milyonlarca video çekti. Pek çok kişi oyundan gerçek hayata hep benzetmeler yaptı. Hatta öyle videolar ile karşı karşıya geldik ki, oyunun canlandırmasını bile yapanlar oldu diyebiliriz. Peki bu oyun neden bu kadar çok sevildi ve benimsendi?

Bunun ilk sebebi elbette ki online bir oyun olmasının yanı sıra, online oyunlar tarih boyunca hep çok dikkat çekmiştir. Pubg Mobile, sevdiğimiz oyunu bize arkadaşlarımızla, eşimizle, dostumuzla oynama fırsatı verdi. Birlikte hareket etmemizi ve bir ekip kurmamızı sağladı. Bunun dışında Pubg Mobile oyun heyecan verici bir oyundu, çünkü karşımızdaki kullanıcılar da bizim gibi insanlardır ve onlarında bizim gibi stratejileri vardı.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir