Ultra Street Fighter IV’ten yeni haberler


98

Ultra Street Fighter IV

Dünyanın en çok sevilen dövüş oyunu serilerinden biri olan Street Fighter, serisinin hiçbir zaman sonuna gelmedi ve her zaman farklı platformlarda farklı oyunlar ve farklı konseptlerle bizimle buluşuyor. Son olarak Capcom’un da Ultra Street Fighter IV üzerinde çalıştığını biliyoruz. Oyundan satın alma adına yeni bilgiler geldi.

Capcom Street Fighter’ın peşini bırakmaya pek de niyetli değil. Ultra Street Fighter IV ile bunu kanıtladı ve yayımladığı yeni görüntüleriyle birlikte, daha fazla detayı bekleyenlerine sunuyor.

Ayrıca Ultra Street Fighter IV’te; Poison, Hugo, Elena, Rolento’nun yanı sıra, tam 44 adet karakter bizlerle buluşacak. Super Street Fighter IV veya Super Street Fighter IV: Arcade Edition sahipleri Ultra Street Fighter IV’ü, PS3 ve Xbox 360’ta 2014 Haziran ayından önce $14.99/€14.99 gibi bir fiyattan alabilecekler. PC platformu için ise Ağustos ayında bundle’ın tamamı $29.99/€29.99’dan satılacak, dijital olarak ise $14.99/€14.99 olacak.

İşte Xbox 360, PC ve PS3 platformlarında piyasaya çıkacak olan Ultra Street Fighter IV’ten son görüntüler. Bol keyifli seyirler diliyoruz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir