Uzun Zamandır Trend Oyun Haline Gelen ‘’Transformice’’ Nasıl Oynanır?


137

Son zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olan Transformice pek çok hayranı tarafından sıkı bir takipçi sayısına ulaşan kült oyunlardan biri haline geldi. Ancak pek çok insan oyunun nasıl oynanacağı hakkında belli birtakım soru işaretlerine sahip.

Transformice belli oyun oynama kurallarını kendi içerisinde bulunduruyor. İçerisinde özel kullanıma sahip olan kullanım şeklini içerisinde bulunduruyor. Pek çok farklı stratejilerde oynanan oyunun oynama şekillerine dair tüm detaylarını sizlerle paylaştık. İşte Transformice oyununun detayları!

Transformice Oyun Oynama Şekli

Çevrimiçi bir oyun olan Transformice, tarayıcı tabanlı bir oyun olma özelliğine sahip. Oyunun içerisinde farklı bölümler mevcut. Pek çok zor bölümleri de level atladıkça artan oyunun temel amacı ise tüm peynirleri toplayarak hedefe ulaştırmak.

Ancak bunlar sırasında bazı engelleri de aşmanız gerekmekte. Puan skalasında birinci olan fare ise tahta oturuyor. Aldığı puanlarla birinci olan fare aynı zamanda şaman fare diye de adlandırılıyor. Yanı sıra ünvanı da artmış oluyor.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir