Zula, açık betaya giriyor!


85

zula

Türk geliştiriciler tarafından ilk geliştirilen MMOFPS oyunu olma özelliğini taşıyan Zula Online, kapalı betanın ardından açık betayla oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Madbyte Games tarafından geliştirilmiş olan oyunun dağıtımını Lokum Games üstlenmişti. Kapalı betadan gelen yorumlara göre oyun bir hayli beğenilmiş; tabi bu oyunun global piyasadaki mükemmel MMOFPS oyunlarla karşılaştırmak doğru olmaz. 22 Şubatta başlayacak olan Zula Online Açık Betasına tüm oyuncular katılabilir!

Türkiye’de geliştirilen ilk MMOFPS oyunu olma özelliğini taşıyan “Zula”, 2 Ekim’de başlayan Kapalı Beta sürecini tamamlayıp geliştirme sürecine girmişti. Geliştirme sürecinin tamamlanması ile birlikte Açık Beta testlerine başlama kararı alan Zula ekibi süreç boyunca destek veren oyuncularını da unutmadı.Kapalı Beta süresince oyuna kayıt olmuş tüm kullanıcılar Zula Açık Beta’ya herkesten 2 gün önce yani 20 Şubat Cuma günü başlama avantajına sahip olacak.

Erken başlama avantajının yanısıra sadece KBT katılımcılarına özel Atmaca bıçağı ve KBT simgeleri kullanıcılara sunulacak.Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula’nın Açık Beta sürecine katılmak için www.zulaoyun.com adresi üzerinden kayıt yaptırabilir, oyun hakkındaki haberleri facebook sayfasından takip edebilirsiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir