2016’nın En İyi iPhone Oyunları


91

mobilestrike

MOBILE STRIKE

Mobile Strike bir askeri üs inşa edebileceğin ve savaş meydanlarında düşmanlarını bozguna uğratacak seçkin birliklerini eğitebileceğin android modern savaş oyunudur. Tamamı modern silahlardan oluşan birliklerin düşmanla çarpışmak için sabırsızlanıyorlar. Üssün saldırılara maruz kalabilir. Bunun için bir savunma kalkanı kurmak gerekecek.

Gerçekçi MMO oyunlarında olan bir özellik ise istediğin ittifaka eğer ihtiyaç duyarsan katılabilirsin. Müttefiklerine de hükmedebilir güçleri birleştirip yenilmez olursun. Epic War gururla sunar.

unnamed

101 PLUS OKEY

Ülkemizde en popüler masa oyunları arasında yer alan okey ücretsiz olarak iPhone tablet ve akıllı telefonlara da indirilebiliyor. 101 Yüzbir Okey Plus gelişmiş özellikleri ve keyifli oyun yapısıyla arkadaş gruplarının vazgeçilmez oyunu okeyi başarılı bir şekilde mobil dünyaya taşıyor.

Oyun temel olarak WiFi, Edge veya 3G üzerinden çalışmakta. Gerçek zamanlı kişilerle oynandığı için internet bağlantınızın olması şart. Facebook hesabınızla katılabileceğiniz gibi misafir olarak da girip oynayabilirsiniz. Oyunun asıl amacı oyuncular arasında sosyal etkileşim platformu kurarak hem eğlenmelerini hem de muhabbet etmelerini sağlamak.

unnamed (1)

CLASH OF KINGS

Clash of Kings, PVP içeren multiplayer oyun. Oyunda kaleler oluşturuyor, ordularınızı kuruyor ve bölgenizi düşman kalelerden ve askerlerinden korumaya çalışıyorsunuz. Bu sırada ise birçok yerden gümüş, altın ve odun maden sahaları bulmanız ve bunları çıkartmanız gerekmekte, çünkü oluşturacağınız her şey bu kaynaklara bağlı.

unnamed (2)

OKEY PLUS

Okey Plus oyunumuz  2, 3 ve 4 kişilik oynanabilen modları ile karşımıza gelen ve bizleri gerçek rakipler ile yarıştıracak olan eşsiz bir sistemdir. 3G, Edge veya Wi-Fi bağlantıları üzerinden online bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunumuzda ister Facebook üzerinde daha önce oynadığınız puanlamalarınızı aktararak kaldığınız yerden devam edebilecek ya da sıfırdan bir başlangıç yapabileceksiniz.


admin

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir