5in1canpolat Aksesuarları!


84

5in1canpolat, uzun yıllardır hazır giyim sektörüne yön veren markalardandır. Bu sezonda yeni giyim ve aksesuar ürünleriyle tüm stil sahiplerin hitap ediyor. Marka, tasarım gözlükleriyle yaz kombinlerinizi tamamlıyor.

Siyah Gözlük 02

Siyah gözlük modeli iki renkten oluşmaktadır. Sap kısmın siyah olan ürün minimal bir tasarıma sahiptir. Stil sahibi kadınların ilk tercihi gözlük 299. 99 TL üzerinden satılmaktadır. Siyah gözlük 02, oval yüz yapısından ziyade uzun, elmas ve kalp yüz şekillerine uygundur. Çerçeve kısmı altın sarısı model sitenin sevilen tasarım ürünlerinden biridir. Ürün çok sayıda kadının sürekli kullandığı hoş bir tasarımdır. Tüm giyim sitiline kusursuz uyum sağlayan parça günlük kullanılır. Tüm moda trendlerin uyan ürün her yaşa uygun. Kadınların çoğunun en sevdiği parçalardan olan ürününü dilediğiniz kıyafetle kullanın.

Kahverengi Gözlük 02

Kahverengi gözlük, yazlarında tarzınızın nadide parçalarındandır. Çerçeve kenarı ve sap kısmını yarısı sarı renklidir. Gözlük kısmının yarısı kahverengi olan ürün oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Aksesuar kategorisinde satışa sunulan gözlük fiyatı makul seviyelerdedir. Özel tasarım olan ürün 299.99 TL gibi uygun maliyete satılmaktadır. Her kadının aksesuarlarından olan tasarım harikası ürün değişik kesimiyle yoğun ilgi görür. Sokak, spor ya da klasik tarzla eşsiz uyum sağlamaktadır. Kalitesiyle ön plandaki ürününü her yerde kullanılır.

Siyah Gözlük 01

Siyah gözlük, tüm yüz tiplerine uygun evrensel bir tasarımdır. Her giyim tarzından kadın istediği kombinle kullanır. Her dönemin trende ürünlerinden olan ürün asla modanın gerisinde kalmaz. Standart ölçülerdeki tasarım sarı ila siyahın asaletini yansıtarak parça her kadının vazgeçilmez aksesuarıdır. Camını saran çerçevesi sarı olan ürünün sap kısımları siyahtır. Asil bir görünüm sergileyen ürünün en iyi yanlarından biri 300 TL civarı olan fiyatıdır. Benzersiz spor ya da klasik kombinlerinizi bu eşsiz gözlükle taçlandırın.

5in1canpolat tasarımı olan gözlükleriyle kombinlerinize son dokunuşu yapar. Markanın eşsiz ürünlerini alma hiç de zor değildir. Genç ya da yaşlı tüm müşterilerini memnun etmeyi başarır. Siz de tek tıkla https://www.5in1canpolat.com/ istediğiniz ürünü anında alın.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir