English Home ile Keyfinize Göre Döşeyin!


100

English home, modern tasarımları ila ev dekorasyonunu yöneten bir dünya markasıdır. Minik dokunuşlar yaparak evinizi yeniden yaratmanızı sağlar. Dekor ürünlerine ek battaniye ve pikeler betonları yuvaya dönüştürür.

Alba Hasır Dekoratif Obje 21×42 Cm Natural-siyah

Dekoratif objeler, evlere sıcaklık katarken ev sahiplerinin tarzı yansıtmaktadır. Alba hasır dekoratif obje salonunuza yahut oturma odanızda fark yaratır. Orta büyüklükte olan ürün kaliteli ve uzun ömürlüdür. Diğer ürünlerle uyumlu kullanımında oldukça hoş ve sıcak bir görüntü oluşturur. Koltuklara atılacak hasır detaylar ya da duvara asılan süslemeler objeyle uyumlu dekorlar yaratmanızı garantiler. Üründeki siyah detay metal ayaklı koltuk ya da sandalyelere uyum sağlar.

Agata Koltuk Örtüsü 170×180 Gri- Lacivert

Pek çok kişi evinde koltuk örtüsü ya da şal kullanmayı sever. Agata koltuk örtüsü, şık tasarımıyla salonunuzu değiştirir. Açık renk veya bej koltuklara örtülen bu örtü evinize hareket katar. Çizgili deseniyle oldukça hareketli olan örtüde yastık ya da farklı dekor ürünlerine ihtiyaç duyulmaz. Üçlü koltukları kapama için kullanılan bu ürün dekorasyon da fark yaratırken mobilyalarınızın kullanım ömrünü uzatır. Yüzde elli pamuktan üretilen ürün konforunuzu artırır.

Hazeran Ayna 48 Cm Siyah

Ev dekorunun olmazsa olmazı aynalardır. Boy boy olan aynalar konumlandırıldıkları yere göre seçenekler içerir. Hazeran ayna, yuvarlak tasarımı ve farklı çerçevesiyle evinizin odak noktası olmayı başarır. Plastik rattan malzemeden üretilen ayna son derece dayanıklıdır. Ayrıca hasır dekoratif ürünlerinizle tam uyum sağlar. Siyah ve bej renk kullanılan aynayı istediğiniz yere koyabilirsiniz. Yatak odanız ya da banyonuzda bu ürünle değiştireceğiniz alanlardan biridir.

Classy Orta Sehpa 100x60x45 Cm Açık Kahve

Ev dekorasyonları özellikle solanlar ve oturma odalarında sehpalara yer verir. Farklı model ve tarzda olan sehpalar insanların zevklerini gösterir. Classy orta sehpa, her evde kullanılan hoş bir detaydır. Üzerine yerleştirilen küçük dekorlarla evlere hayat verir. Gürgen ve cam malzemeden üretilen sehpa çok şıktır. Açık kahve rengiyle her renk mobilyaya uyum sağlar.

English home garantisinde sunulan ürünlerle evinizi uygun maliyetlere dekore edersiniz. Her zevke uygun ürünler sağlayan marka sorunsuz teslimatlar yapar. Sizde evinizi baştan yaratma için https://www.englishhome.com/ adresine gidin.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir