Çocuk Çanta Modelleri


80

Ayakkabı Dünyası, kendi tasarımlarının yanı sıra küresel çapta markalaşmış firmalarının da ürünlerini sunar. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alan marka her zaman kalitenin öncüsüdür. Kadın, erkek ve çocuk modasına yol gösterir.

Batman Siyah Erkek Çocuk Ana Okul Çantası

Çocukların ihtiyaçları arasında çantalar yer almaktadır. Özellikle okul zamanı minikleri mutlu edecek çanta arayışları artar. Batman siyah erkek çocuk ana okul çantası her yılın popüler ürünüdür. Çizgi film karakterinden esinlenerek tasarlanan ürün son derece kullanışlı ve şıktır. Standart olan çantanın çekme kulpu ila askıları kolay taşıma sağlar. Kulpların ayarlanması çantaları taşımaya yardım eden annelere de kolaylık sağlamaktadır. Siyah ve kırmızıyı harmanlayan üründe Batman figürü çocuklarınızı mutlu eder.

JOY’S COOL Multi Kız Çocuk Sırt Çantası

Okul döneminde küçük beyler kadar küçük hanımlarda çanta arayışına girer. Üstelik seçeneklerin fazla olması hanımefendilerin işlerini daha da zora sokar. Joys cool multi kız çocuk sırt çantası oldukça kullanışlıdır. Üç bölmesi olan üründe yıldız ve kelebek figürleri kalem bölmesinin üstünü süsler. Yıldız desenleriyle bezeli çanta uzun ömürlü bir kullanım sunar. Pembe renklerin hakim olması çantanın minikler tarafında sevilmesini garantiler.

JOY’S COOL Mavi Erkek Çocuk Sırt Çantası

JOY’S cool mavi erkek çocuk sırt çantası rengi ve kullanılan kumaşıyla eşsiz bir üründür. Top desenlerine sahip üründe koyu lacivert detaylar vardır. İki büyük bölmesi bir küçük bölmesi ve yanlarda cepleri olan çanta son dönemin trend ürünüdür. Çantanın tepe kısmında tutma yeri vardır ve taşıma esnasında kolaylık sağlar. Ürünün tasarımı küçüklerin seveceği detaylara ek olarak dayanıklı gibi özellikler içerir.

Coral High Mavi Erkek Çocuk Çekçekli Çanta

Bütün erkek çocuk ürünleri gibi Coral High mavi erkek çocuk çekçekli çanta tamamen mavi tonlar içerir. Uzaya ait resimler içeren çantada kırmızı renk farklı bir hava yaratır. Yanlarda su koyma filesi olan ürünün büyük bir bölmesi ve ön kısmında küçük bir göz daha bulunur.

Ayakkabı Dünyası, çocukların ayakkabı ve çanta ihtiyaçlarını karşılama için en doğru adrestir. Kalitesiyle milyonlara hizmet eden markanın ürünlerinin https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/ üzerinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir