Madame Coco; Tüm Ürünlerde Sepette %50 + %20 İndirimle Evini Döşe!


129

Fırsatlar dünyası Madame Coco evinizde şıklığı yakalayacağınız en özel parçalarında indirim üstüne indirim fırsatını sizlere sunuyor. Belli ürünlerde %50 indirime ek sepette %20 indirim fırsatları tüm ürünlerde geçerlidir.

Avril Havlu Seti 

Üçlü set halinde satılan Avril havlu seti iki farklı renk ile satın alabileceğiniz, takım halinde satılan ürünler arasındadır. El, yüz ve banyo havlusu olarak ölçüleri farklılık gösterir. Yumuşak dokusu ile emiş gücü yüksek olan havlular tamamen pamuk kullanılarak üretilmiştir. 30 derecede yıkanması gereken havluların ütülenmeye ihtiyacı yoktur.

Ordre King Size Yatak Örtüsü 

Çeyiz ve günlük kullanıma uygun olan Ordre king size yatak örtüsü açık mavi rengi ile oldukça şık ve gösterişlidir. Modern ve etno dokusu %70 pamuk ve %30 polyester kullanılarak üretilmiştir. Ağartıcı kullanmadan 30 derede yıkayabilirsiniz. Ütü istemeyen kumaş teknolojisine sahiptir. Paket içerisinde 1 adet yatak örtüsü ve 2 adet yastık kılıfı verilmektedir. Satın aldıktan sonra beğenmezseniz 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Özel fiyatı ve kalitesi ile yatak örtüsü odanızı baştan yaratacaktır.

Terre Seramik Oval Fırın Kabı 

Masanızda şıklığı ön plana taşıyacak terre seramik oval fırın kabı 24 cm olarak üretilmiştir. İsterseniz sunumlarınızda da kullanabileceğiniz fırın kabı %100 el yapımıdır. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız bu ürün 260 dereceye kadar güvenli şekilde kullanılabilir. Seramik fırın kabında pişirdiğiniz yemekleri oda sıcaklığında soğumaya bıraktıktan sonra, buzdolabında yiyeceklerinizi muhafaza edebilirsiniz. Önce sağlığınızı düşünen fırın kabı ile istediğiniz yemekleri pratik şekilde pişirebilir misafirlerinize sağlıkla ikram edebilirsiniz.

Reve Kupa 

Beyaz porselen üzerine mavi şık çiçek dokularının kullanıldığı reve kupa aynı zamanda kapaklıdır. Standart ölçü kullanılan kupanız ile sıcak içecekleriniz uzun süre ısısını koruyacaktır. İsterseniz bulaşık makinesinde yıkayabilir mikrodalga da kullanabilirsiniz. Demlediğiniz bitki çaylarını huzur ve rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz kupa Madame Coco’nun özel tasarımları arasında yerini alıyor. Büyük indirim fırsatından sizde yararlanmak ve diğer ürünleri kaçırmak istemiyorsanız hemen https://www.madamecoco.com/ linkine tıklayın, evinizi küçük dokunuşlar ile yeniden tasarlayın.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir