Dagi; Plaj Giyimde %50’ye Varan Fırsatlar!


100

Bu yaz denizde ve havuzda, her yerde plaj şıklığınızı yansıtacağınız Dagi %50 indirimli ürünleri ile size özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Seçili ürünlerde sepette indirimler ve rengarenk tasarımları satın almak için internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yanı Büzgülü Sarı Bikini Alt 

Farklı renk seçeneklerine sahip olan bikini altından yansan bağcıklar kullanılmıştır. %80 poliamid ve %20 polyester kullanılarak üretilen yanı büzgülü sarı bini alt hareketlerinizde özgür olmanızı sağlar. Rahat ve konforlu bikini altı ile denizde istediğiniz manevraları kolayca yapabilirsiniz. 30 derecede elde yıkanabilen ürünün makineye atılmaması gerekir. Ütüleme ve kuru temizleme yapmanıza gerek yoktur.

Toparlayıcı Balenli Pembe Desenli Bikini Üstü

Beyaz kumaş üzerine pembe kara desenli olarak tasarlanan bikini üstü balenli ve oldukça rahattır. Toparlayıcı balenli pembe desenli ikini üstü %82 polyester ve %18 elastik özelliğine sahiptir. Kumaşın nefes alan yapısı sayesinde ferah ve rahat hissedeceksiniz. Toparlayıcı etkisi plajlarda daha gösterişli olmanızı sağlar. 30 derecede elde yıkanız önerilir ve makineye atmamanız gerekir. Ütü istemeyen yapısı sayesinde yeniden giyip dışarı çıkabilirsiniz.

Straplez Pembe Beyaz Bikini Üst 

Pembe kare desenleri ile orta kısımda yer alan toka aksesuarı bikininiz ile ilk bakışta dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Plajda şıklığınızı tamamlamak için straplez pembe beyaz bikini üst modelini aynı renge sahip bilini altı ile tamamlayabilirsiniz. Sabit kalıp ve nefes alan kumaştan üretilmiş olan özel tasarım %50 net indirimle satın alabileceğiniz avantaja sahiptir. İsterseniz tak çıkar askı özelliği ile askılı model olarak da bikini üstünü kullanabilirsiniz.

Düşük Bel Beyaz Bikini Alt

Yazın en popüler rengi, yanda üç şeritli olan düşük bel beyaz bikini alt ile öne çıkıyor. Dagi’nin nefes alabilen kumaşları kullanarak ürettiği bikini alt modelinde hızlı kuruma özelliği de bulunuyor. Denizden çıktıktan kısa bir süre sonra kuruyan bikininiz ile şıklığınızı herkese gösterebilirsiniz. https://www.dagi.com.tr/ linkine tıklayarak %50 indirimle sarın alabileceğiniz bikini modellerini hemen incelemeye siz de başlayın, fırsatları kaçırmadan aradığınız modellere hemen sahip olun.


Editor

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir