D&R Lego Fırsatları


78

D&R, kitaplardan lego oyunlarına pek çok ihtiyacı karşılayan kaliteli bir alışveriş sitesidir. Eviniz, çocuklarınız ya da kendiniz için gerekli olan her şeye tek tıkla ulaşabilirsiniz.  D&R’ de yer alan kategorilerden biri legolardır. Farklı şekiller, renkler ve temalarıyla eğlencenin adı olan lego fırsatlarına bir bakın!

H175 Kurtarma Helikopteri 42145

2001 parçadan oluşan helikopter legosu 11 yaş ve üzeri çocuklar içindir. Gerçek helikopterlerin tüm özelliklerini barındıran lego mühendisliğin temelini oluşturur. Motor, kokpit kapısı, eğik plaka, açılan kapılar çocukların küçük birer makine mühendisine dönüşmesini sağlar. Birleştirilen parçalar normal bir helikopterin çalışma mekanizmasını gösterir.

Çift Çemberli Gösteri Arenası 60339

7 yaşında ya da daha büyük çocukların anlayabileceği yapım şemalarıyla sunulur. 598 parça olan legoda gösteri motorlarını da içeren bir arena inşa edilmektedir. Rol yapma yeteneğini geliştiren ve gerçekçi yapılar yaratmayı sağlayan güzel bir oyundur. Çocuklarınızla beraber yaparak onlarla keyifli geçirmenize yardım eden heyecanlı lego alternatifidir.

Andrea’nın Tiyatro Okulu 41714

Bu ürün 8 yaş ve üstü çocukların rol kabiliyetine etki eden eğlenceli bir seçenektir. Hayal gücünü geliştirme amacı olan lego orta çağ kalesi ve şehrinde bir gece geçirme üzerine kurulur. İnteraktif rehber içeren ürün çocukların modeli yaparken eğlenmesini sağlar. Çocuklarınız arkadaşları ve sizlerle güzel bir tiyatro gösterisi hazırlayabilir.

LEGO Icons Kır Çiçekleri Buketi

Legolar sadece çocuklara yönelik değildir. Her yaş grubundan meraklısı olan eğlenceli ürünlerdir. Bir lego alıp birleştirerek sevdiklerinize sıra dışı bir hediye verebilirsiniz. Bu ürün böyle bir hediye düşünenler için doğru karardır. Legonuzu hediye etmek yerine evinize de koyabilirsiniz.

LEGO City İtfaiye 60321

Leo setleri çocukların meslekleri öğrenmesi ve hayal güçlerinin gelişmesinde etkili oyunlardır. Hayal gücüne dayana itfaiye şehri legosu 7 yaşında ve daha büyük çocuklara uygundur. Telefon ve tablet üzerinde kurulunu izleme avantajı sağlar. Sette kamyon, motosiklet, römork, yanan sardalya fabrikasıyla gerçek bir kurtarma canlandırabilirsiniz.


Editor

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir